Uitslagen Ronde van Werkendam

Elite / Beloften 2018
1 Ide Schelling DEN HAAG
2 Ivar Slik BERGEN NH
3 Jarri Stravers GROOT-AMMERS
4 Bastijn Boele LEIDEN
5 Marco Doets MONNICKENDAM
6 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
7 Sjors Handgraaf LEIDEN
8 Joost van der Burg Rotterdam
9 Lieven Anthonise Dordrecht
10 Jordy Buskermolen KUDELSTAART
11 Peter Schulting Lemele
12 Jordi Talen SPIJKENISSE
13 Piotr Havik Ammerstol
14 Robin Wennekes Arnhem
15 Stefan Verhoeff Groot-Ammers
16 Antonie van Noppen RIDDERKERK
17 Jesper Rasch ZANDVOORT
18 Tom Wijfje TER AAR
19 Kelvin van den Dool HOOGBLOKLAND
20 Nick van der Meer HONSELERSDIJK
21 Kevin Wilmsen HAARLEM
22 Johim Ariesen RHENEN
23 Diederik Deelen BERKENWOUDE
24 Tom Jansen Steenbergen
25 Robert Berk Pijnacker
26 Sven van Luijk NAALDWIJK
27 Quinten Veling MONNICKENDAM
28 Matthew Overste AMSTERDAM
29 Steven Stenekes Bennekom
30 Bouwe Boonstra ROTTERDAM
31 Eddy Gödde Zwijndrecht
32 Coen van Kleef SCHIPLUIDEN
33 Arian Stolwijk Rotterdam
34 Kenny Nijssen HAARLEM
35 Derek Heek MONTFOORT
36 Floris-Jan van den Berge NIEUWKOOP
37 Frenky van der Vorst Halsteren
38 Jaap van der Meij KATWIJK
39 Milan van der Touw VOORSCHOTEN
40 Wilfred Slieker MONSTER
41 Ferdinand Jansen ZOETERMEER
42 Noah de Groot OTTOLAND
43 Daan Switters Leusden
44 David van den Berg LEIDSCHENDAM
45 Niels Boele LEIDEN
46 Bryan van Rutten Breda
47 Ramon Vleugel Goes
48 Pim van de Klundert WOENSDRECHT
49 Koen van de Klundert WOENSDRECHT
50 Max van de Water AMSTERDAM
51 Roy Guequierre Tholen
52 Melle Meeuwisse Boskoop
53 Witten Anthonise DORDRECHT
54 Youp Havermans Rotterdam
55 Frank de Reus Papendrecht
56 Bart van den Berg WIJNGAARDEN ZH
57 Jasper Kiburg AUSTERLITZ
58 Aron Bosman HAZERSWOUDE DORP
59 Daan Drogtrop Den Dolder
60 Max Grave Haren

Regiorecreanten 2018
1 Sander Spoolder
2 Dirk-Jan Verspuij
3 Zeger van der Ham
4 Johan Hooijmans
5 Wesley van Loon
6 Merijn Brouwer
7 Remco van Dijk
8 Jeroen Straver
9 Xander Moerman
10 Patrick de Jong
11 Patrick van der Knaap
12 Thomas Nekkers
13 Dick van Loon
14 Jip Damen
15 Anton Breugem
16 Neil Mc Cormack
17 Johannes Oomen
18 Jasper Steverink
19 Arie Bijsterbosch
20 Jan Bassa
21 Laurens Groenenberg
22 Jinse van Wijgerden
23 Peter de Jong
24 Koen Molenaar
25 Cornelis nap
26 Jelte Brienen
27 Mark Vonk
28 Ronald Bervoets
29 Niek Koppelaar
30 Ludie van Loon
31 Tim van Lopik
32 Arjen van den Oort
33 Marcel Boogert
34 Teus de Jong
35 Ton van Lopik
36 Walter de Swart
37 Arjan van der Ham
38 Jan-Willem van Andel
39 Teus van Tuijl
40 Kenny Bongers
41 Marc Bossenbroek

Jeugd cat 7 2018
1 Noël Rokven sint jansteen
2 Jari Prins HANK
3 Nick Brand Pijnacker
4 Daan den Breejen PAPENDRECHT
5 Daniël Vastenhout Spijkenisse
6 Rowan van Oord HANK
7 Daan van den Berg De Lier
8 Jonas Roodenburg Maassluis
9 Daan van den Eijnden Prinsenbeek
10 Tim van den Noort DE MEERN
11 Marijn Dingemans LAGE ZWALUWE
12 Jorik van Maaren GORINCHEM
13 Bas van den Bulk BERKEL EN RODENRIJS
14 Tim van Leijsen MOLENSCHOT
15 Spiek Oord LOENEN AAN DE VECHT
16 Jesse Flikweert Naaldwijk
17 Milan Huizer Waddinxveen
18 Kevin Gosniowski MAASSLUIS
19 Nick Klijn LEERDAM
20 Yorick Brethouwer OOSTERHOUT
21 Maurits Neele OUDE TONGE
22 Niels Tenniglo UTRECHT

Jeugd cat 6 2018
1 Christiaan van Rees GROOT AMMERS
2 Matthijs Bink RIJEN
3 Babette van der Wolf Oude Tonge
4 Tim v.d. Poel PAPENDRECHT
5 Hidde Swart OOSTERHOUT
6 Noëlle Booy BERKEL EN RODENRIJS
7 Lean Booy BERKEL EN RODENRIJS
8 Rosita Reijnhout WOLPHAARTSDIJK
9 Nadia Vermeeren ZWIJNDRECHT
10 Tom Faasen PRINSENBEEK
11 Bo van Elven Etten-Leur
12 Dante Broeren BERKEL EN RODENRIJS
13 Denise Mertens BREDA
14 Bodhi de Baat NIEUW-VOSSEMEER
15 Sanne Lazeroms BOSSCHENHOOFD
16 Elany Farenhout Zuidland
17 Nienke Dullemond OOLTGENSPLAAT
18 Bas van Zuidam Zaamslag
19 Bradly de Boom 's-Gravendeel
20 Sepp Brocken BREDA

Jeugd cat 5 2018
1 Luca van der Veken ST JAN STEEN
2 Cedric de Jager BARENDRECHT
3 Tijn van den Berg De Lier
4 Zoë van Velzen WADDINXVEEN
5 Jelle de Vlaam Gravendeel
6 Martijn Braspenning Prinsenbeek
7 Julia Lindhout ST MAARTENSDIJK
8 Thomas van den Eijnden Prinsenbeek
9 Mateo Horemans Olen
10 Lars Prins Hank
11 Jorn van der Made Prinsenbeek
12 Rixt de Jong Amersfoort
13 Denley van Wijnbergen Werkendam
14 Luca van Oudheusden ANDEL
15 Joer Post Delfgauw
16 Victor Hugo Brenders DONGEN
17 Lukas Mouthaan DORDRECHT
18 Nora de Haas Den Hoorn
19 Raf de Caluwe RIJEN
20 Lieve van Waarde WOERDEN
21 Joey Baars Leerdam
22 Kobe van den Bulck Essen
23 Rik van den Noort DE MEERN
24 Lucas van den Eijnden Prinsenbeek

Amateurs & Sportklasse 2018
1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN
2 Wout Roos STAD AAN
3 Niels Ruijter UITHOORN
4 Jeroen Martens Rotterdam
5 Bram Mens Wateringen
6 Martijn de Groot Gorinchem
7 Martin van Plateringen ALMERE
8 Luuk Schuurmans Utrecht
9 Henk de Jong Nieuwveen
10 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE
11 Arjan Seunninga Ede
12 Germon Peeters TILBURG
13 Laurens Heijn Leiden
14 Roeland Mennink UTRECHT
15 Joren Bronkhorst Gorinchem
16 Jeroen Wesselius Zoetermeer
17 Tim Breugem Rotterdam
18 Elias de Bruijne Utrecht
19 Jorre van der Bij Utrecht
20 John Roos Middelharnis
21 Haiko Peters Vianen NB
22 Alexander Masseurs STEENBERGEN
23 Arno de Koning DEVENTER
24 Gerben Kroon wijk en aalburg
25 Mike Kruijthof DORDRECHT
26 Gert van der Grijn AMEIDE
27 Jannes van Weele Utrecht
28 Mark van Velthoven WATERINGEN
29 Andre van Tilborg Andel
30 Ando Overbeek SCHOONHOVEN
31 Jonathan Espigares RIDDERKERK
32 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
33 Julian van Oudheusden ANDEL
34 Martijn Broekman Tricht
35 Patrick Donker AMMERZODEN
36 Kees Verheij Nederhemert
37 Rick van Vliet Rotterdam
38 Guus de Graauw Etten Leur
39 Cees Snoek VOLENDAM
40 Bart Streefkerk AMEIDE
41 Geert Zaal Utrecht
42 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht
43 Twan Kops Veldhoven
44 Dirk van Leuken Best
45 Sil van de Ven Rotterdam
46 Robert van Dalen Giessen
47 Stefan Laurijssen Oud Gastel
48 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
49 Ewout van der Kleij Utrecht
50 Jasper Hupkes UTRECHT
51 Roland Blommestein IJSSELSTEIN UT
52 Rindert van Dam Apeldoorn
53 Jelmer Draaisma Utrecht
54 Ruud Schrauwen UTRECHT
55 Lars Rietveld OUDEWATER
56 Henrik Boele Sliedrecht
57 Bart Nap Montfoort
58 Guy Frissen Utrecht
59 Sjors Beijer Heelsum
60 Bas Boenders Utrecht
61 Peter Jansen Wageningen
62 Marcel Klapwijk Ter Aar
63 Jochem Uithoven ANDEL
64 Joel Verlee Sleeuwijk
65 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN
66 Ricardo van Wieren Lelystad
67 Wilfred Harbers Putten
68 Theo Honkoop SLIEDRECHT
69 Mark Keultjes NIEUWEGEIN
70 Marco van Zuilen NIEUWEGEIN
71 Eibert van 't Hof Den Haag
72 Jasper Fioole Koudekerk aan den Rijn