Uitslagen Ronde van Werkendam

Amateurs/sportklasse/junioren 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN 74
2 Daan Switters UTRECHT 99
3 Matijn Straatsma UTRECHT 95
4 Jorre van der Bij UTRECHT 5
5 Arjan Seunninga EDE 88
6 Germon Peeters TILBURG 131
7 Wout Roos STAD AAN 'T HARINGVLIET 133
8 Jorick Heijn LEIDEN 47
9 Guus de Graauw ETTEN LEUR 38
10 Frank Visser UTRECHT 110
11 David van den Berg LEIDSCHENDAM 4
12 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne UTRECHT 76
13 Jonathan Espigares RIDDERKERK 35
14 Joren Bronkhorst GORINCHEM 17
15 Niels Ruijter UITHOORN 82
16 Robert de Poel DORDRECHT 135
17 Danny Stam SPRANG-CAPELLE 92
18 Menno van Hees UTRECHT 46
19 Robert van Dalen GIESSEN 23
20 Thomas van 't Klooster DELFT 122
21 Kelvin Dekker MAASTRICHT 28
22 Roeland Mennink UTRECHT 68
23 Fernand Cools UTRECHT 22
24 Edward Sol SPIJKENISSE 129
25 Axel Koper DELFT 61
26 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL 105
27 Gert-Jan Verdijk BOXMEER 107
28 Martijn de Groot GORINCHEM 41
29 Tim Breugem ROTTERDAM 15
30 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE 91

Jeugd cat 7 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Roan Konings OUDENBOSCH 10
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT 9
3 Biki Goedschalk DEN HAAG 8
4 Arno van Krimpen GROOT-AMMERS 11
5 Leonardo van Driel MONSTER 6
6 Jens Bassa NOORDELOOS 1
7 Pepijn van Elzakker GILZE 7
8 Sven Mulder RAAMSDONKSVEER 14
9 Yannick van den Berg MONSTER 2
10 Dario Prijs HAARSTEEG 18
11 Remco Stam SPRANG CAPELLE 20
12 Sam Oosterholt MADE 17
13 Jeremy Melis DONGEN 13
14 Moreno Tak FIJNAART 21
15 Brent Broosus HUYBERGEN 3
16 Daan van Vuuren WOUDRICHEM 23
17 Jochem Woudenberg LEERDAM 24
18 Bart Rutten DEN HOUT 19
19 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL 15
20 Sem Kroonen OOSTERHOUT 12
21 just van Dongen DONGEN 5
22 Thomas Verhoeven SLIEDRECHT 22

Jeugd cat 6 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Noël Rokven HULST 18
2 Yuli van der Molen KROMMENIE 10
3 Mathieu Kockelmann LUXEMBURG 20
4 Casper Noorloos KAATSHEUVEL 13
5 Jerney van der Heijden ZEVENHUIZEN 21
6 Milly Davis OOST-KNOLLENDAM 4
7 Bryant Boogert HOOGBLOKLAND 1
8 Rosanne van Rees GROOT AMMERS 17
9 Marijn Dingemans LAGE ZWALUWE 6
10 Yorick Brethouwer OOSTERHOUT 3
11 Maurits Neele OUDE TONGE 11
12 Laszlo van Melis HEESCH 9
13 Jari Prins HANK 16
14 Pierre van den Kieboom BERGEN OP ZOOM 7
15 Daniël Vastenhout SPIJKENISSE 19
16 Fenna Derksen HAALDEREN 5
17 Rowan van Oord HANK 15
18 Tim van den Noort DE MEERN 14
19 Jorik van Maaren GORINCHEM 8

Regiorecreanten A 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Zeger van der Ham WERKENDAM 26
2 Johan Hooijmans KERKDRIEL 1
3 Tonny Berends GIESSENBURG 17
4 Kees Verhey NEDERLAND 3
5 Arjan Molenaar NIEUWEGEIN 37
6 Tijmen Pesselse NOORDELOOS 19
7 Sander Spoolder GIESSENBURG 20
8 Marco Luyten MEERKERK 11
9 Jacco van Mastrigt NIEUWENDIJK 41
10 Niels Bongers GIESSENBURG 18

Uitslag Rabo Dikke Banden Race, zie bijgevoegd excel bestand.

Combi wedstrijd Amateurs-Sportklasse (2016)
1 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne UTRECHT 90
2 Remco Bertelink EDE 11
3 Marc van Grinsven DEURNE 45
4 Stefan Laurijssen OUD GASTEL 73
5 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE 104
6 Daan van Alphen GENNEP 2
7 Tom Koeleman UTRECHT 66
8 Johan van der Eijk STRIJEN 41
9 Martijn Broekman UTRECHT 24
10 Gijsbert Nieuwkoop VEEN 81

Regiorecreanten A (2016)
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Jochem Uithoven ANDEL 5
2 Arno Hartog GIESSENBURG 27
3 Kees Verheij NEDERHEMERT 6
4 Marcel Stavast NIEUWENDIJK 20
5 Lennart van Houwelingen HARDINXVELD GIESSENDAM 18
6 Mark Vonk HOOG BLOKLAND 21
7 Teo Muis GORINCHEM 15
8 Jacco van Mastrigt NIEUWENDIJK 19
9 Patrick Demper NIEUWPOORT 25
10 Govert Tukker SCHOONHOVEN 14

Regiorecreanten B (2016)
1 Christiaan Hak GIESSENBURG 91
2 Arjen van den Oord HEDEL 96
3 Marco van Stee SLIEDRECHT 99
4 Jinse van Wijgerden BRUCHEM 95
5 Cornelis Breugel GIESSEN 100

Combi wedstrijd Amateurs-Sportklasse (2015)
1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN 84
2 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne MIJDRECHT 90
3 Jan Muis GIESSENBURG 80
4 Martin van Rij ZUIDLAND 93
5 Arjan Seunninga EDE 102
6 Marco Luyten MEERKERK 73
7 Pim Achterkamp ROTTERDAM 1
8 Koen Wulterkens CUIJK 120
9 Michel Reuser DIEREN 91
10 Remco Bertelink BENNEKOM 9

BijlageGrootte
Uitslag Dikke Banden Race 201349.5 KB
Uitslag Regiorecreanten 201328.5 KB
Uitslag Amateurs 201329.5 KB
Uitslag Dikke Banden Race 201233 KB
Uitslag Regiorecreanten 20121.1 MB
Uitslag Amateurs/Sportklasse 201234.5 KB
Sportklasse 201138.5 KB
Regiorecreanten 201142 KB
Dikke Banden Race 201151.5 KB
Elite vrouwen 201020.5 KB
uitslag junior vrouwen 200922 KB
uitslag nieuweling meisjes 200915.5 KB
uitslag nieuwelingen200915 KB
uitslag Dikke Banden Race200915.5 KB
uitslag regiorecreanten 200926.5 KB
tussenstand regiorecreantencompetitie 200916 KB
Uitslag Dikke Banden Race 2017.xls57.5 KB