Podiumplaatsen 2017

Benjamin Verraes (BE)gaat er met de winst vandoor! Verraes had bijna anderhalve minuut voorsprong op Joris Blokker (2e) en Jaap Kooijman (3e).

De complete uitslag van de ABR
1 Benjamin Verraes BELGIë 39
2 Joris Blokker WIERINGERWERF 79
3 Jaap Kooijman SITTARD 32
4 Bjorn de Decker BELGIë 37
5 Johim Ariesen RHENEN 16
6 Jasper Bovenhuis STAPHORST 47
7 Bram de Kort DONGEN 31
8 Jasper Schouten DRONTEN 75
9 Lars van den Berg DE MEERN 13
10 Robin Wennekes DODEWAARD 48
11 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH 15
12 Melvin van Zijl HARDERWIJK 46
13 Sven van Luijk NAALDWIJK 81
14 Adrie Lindeman ASSEN 26
15 Kelvin van den Dool HOOGBLOKLAND 43
16 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT 57
17 Gijs Meijer OOSTWOUD 82
18 Beau Duvigneau ZUTPHEN 44
19 Robin Lowik VRIEZENVEEN 45
20 Mel van der Veekens ZAANDAM 83
21 Martijn Dijkstra DE KNIPE 36
22 Timon Ratering MEGCHELEN 86
23 Jelle Wolsink HENGELO (O) 51
24 Per Wiggers OLDENZAAL 52
25 Harro Groeneveld ZALK 74
26 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN 3
27 Wout Huygen BRECHT 8
28 Dick Janssen VELDEN 33
29 Paul Cremers GULPEN 34
30 Remco te Brake DEN HOORN 80

Amateurs/sportklasse/junioren 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN 74
2 Daan Switters UTRECHT 99
3 Matijn Straatsma UTRECHT 95
4 Jorre van der Bij UTRECHT 5
5 Arjan Seunninga EDE 88
6 Germon Peeters TILBURG 131
7 Wout Roos STAD AAN 'T HARINGVLIET 133
8 Jorick Heijn LEIDEN 47
9 Guus de Graauw ETTEN LEUR 38
10 Frank Visser UTRECHT 110
11 David van den Berg LEIDSCHENDAM 4
12 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne UTRECHT 76
13 Jonathan Espigares RIDDERKERK 35
14 Joren Bronkhorst GORINCHEM 17
15 Niels Ruijter UITHOORN 82
16 Robert de Poel DORDRECHT 135
17 Danny Stam SPRANG-CAPELLE 92
18 Menno van Hees UTRECHT 46
19 Robert van Dalen GIESSEN 23
20 Thomas van 't Klooster DELFT 122
21 Kelvin Dekker MAASTRICHT 28
22 Roeland Mennink UTRECHT 68
23 Fernand Cools UTRECHT 22
24 Edward Sol SPIJKENISSE 129
25 Axel Koper DELFT 61
26 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL 105
27 Gert-Jan Verdijk BOXMEER 107
28 Martijn de Groot GORINCHEM 41
29 Tim Breugem ROTTERDAM 15
30 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE 91

Jeugd cat 7 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Roan Konings OUDENBOSCH 10
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT 9
3 Biki Goedschalk DEN HAAG 8
4 Arno van Krimpen GROOT-AMMERS 11
5 Leonardo van Driel MONSTER 6
6 Jens Bassa NOORDELOOS 1
7 Pepijn van Elzakker GILZE 7
8 Sven Mulder RAAMSDONKSVEER 14
9 Yannick van den Berg MONSTER 2
10 Dario Prijs HAARSTEEG 18
11 Remco Stam SPRANG CAPELLE 20
12 Sam Oosterholt MADE 17
13 Jeremy Melis DONGEN 13
14 Moreno Tak FIJNAART 21
15 Brent Broosus HUYBERGEN 3
16 Daan van Vuuren WOUDRICHEM 23
17 Jochem Woudenberg LEERDAM 24
18 Bart Rutten DEN HOUT 19
19 Leon van der Nat CAPELLE A/D IJSSEL 15
20 Sem Kroonen OOSTERHOUT 12
21 just van Dongen DONGEN 5
22 Thomas Verhoeven SLIEDRECHT 22

Jeugd cat 6 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Noël Rokven HULST 18
2 Yuli van der Molen KROMMENIE 10
3 Mathieu Kockelmann LUXEMBURG 20
4 Casper Noorloos KAATSHEUVEL 13
5 Jerney van der Heijden ZEVENHUIZEN 21
6 Milly Davis OOST-KNOLLENDAM 4
7 Bryant Boogert HOOGBLOKLAND 1
8 Rosanne van Rees GROOT AMMERS 17
9 Marijn Dingemans LAGE ZWALUWE 6
10 Yorick Brethouwer OOSTERHOUT 3
11 Maurits Neele OUDE TONGE 11
12 Laszlo van Melis HEESCH 9
13 Jari Prins HANK 16
14 Pierre van den Kieboom BERGEN OP ZOOM 7
15 Daniël Vastenhout SPIJKENISSE 19
16 Fenna Derksen HAALDEREN 5
17 Rowan van Oord HANK 15
18 Tim van den Noort DE MEERN 14
19 Jorik van Maaren GORINCHEM 8

Regiorecreanten A 2017
pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Zeger van der Ham WERKENDAM 26
2 Johan Hooijmans KERKDRIEL 1
3 Tonny Berends GIESSENBURG 17
4 Kees Verhey NEDERLAND 3
5 Arjan Molenaar NIEUWEGEIN 37
6 Tijmen Pesselse NOORDELOOS 19
7 Sander Spoolder GIESSENBURG 20
8 Marco Luyten MEERKERK 11
9 Jacco van Mastrigt NIEUWENDIJK 41
10 Niels Bongers GIESSENBURG 18